INFORMĀCIJA

Par Mums

Kas mēs esam ?

SIA “Guno M” uzņēmums ir dibināts 2001. gadā. Šo gadu laikā esam sevi pierādījuši kā veiksmīgu, darbīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu. Laikā gaitā esam uzkrājuši vērtīgu pieredzi un zināšanas, attīstījušies un paplašinājuši savu darbību.

Mūsu pamatdarbības virzieni:

Veterinārija

Ar veterināro pakalpojumu sniegšanu un zoopreču tirdzniecību SIA “Guno M” nodarbojas kopš 2001. gada. Mūsu veterināro pakalpojumu sniegšanas un tirdzniecības vietas atrodas Saldū (klīnika, aptieka, zooveikals), Talsos (aptieka) un Kandavā (zooveikals). Tuvākajā nākotnē plānojam paplašināties, atverot jaunas tirdzniecības vietas arī citviet Kurzemē.

Grāmatvedības un finanšu vadības datorprogrammas

SIA ” Gumo M” nodarbojas ar grāmatvedības un finanšu vadības datorprogrammu Horizon, Horizon Start, Kentaurs Integra un Kentaurs Pro pārdošanu, ieviešanu, apkalpošanu un konsultāciju sniegšanu. Šajā jomā mēs darbojamies kopš 2002.gada. Šo gadu gaitā esam iekarojuši stabilu vietu tirgū ar mērķtiecīgu un apzinīgu darbu. To apliecina mūsu klientu uzticība un labās atsauksmes.

Grodu ražošana un piegāde

SIA “Guno M” ir vienīgais uzņēmums Saldus novadā un tuvākajā apkārtnē, kas ražo un piegādē aku un kanalizācijas grodus, grodu vākus, grodu pamatnes un augstumu regulēšanass gredzenus. Šajā jomā mēs darbojamies kopš 2006. gada un esam sevi pierādījuši, kā veiksmīgu ražošanas uzņēmumu.