Vārda diena:
Vēsma, Fanija

SIA

Aptauja

Vai Jūs mūsu mājas lapā esat atradis vajadzīgo informāciju?

Kentaurs Pro

Drukāt

Kentaurs Pro

Kentaurs Pro ir viena no vadošajām Latvijā ražotajām grāmatvedības uzskaites un vadības sistēmām maziem un vidējiem uzņēmumiem un budžeta iestādēm, kas nodrošina pilnu grāmatvedības uzskaites ciklu un pilnībā atbilst MK noteikumiem Nr. 585.

Kentaurs Pro piedāvā ērtu un efektīvu algu, pamatlīdzekļu, noliktavas un finansu pārskatu sistēmu dažādu atskaišu un izdruku formu veidā, kas veidotas gan balstoties uz Latvijā spēkā esošo likumdošanu, gan arī vadoties no vairāk kā desmit gadu darba pieredzes ar budžeta iestādēm un dažādu nozaru uzņēmumiem. Atbilstoši Latvijas likumdošanai tiek nodrošināta arī elektronisko atskaišu sagatavošana un izdruku veidošana iesniegšanai valsts iestādēm.

Klientu ērtībai Kentaurs Pro ir veidots no vairākiem moduļiem: grāmatvedības uzskaites sistēma (Kentaurs Pro GL), noliktavas uzskaites sistēma (Kentaurs Pro GN), algu un pamatlīdzekļu uzskaites sistēma (Kentaurs Pro AP), tikai pamatlīdzekļu uzskaites sistēma (Kentaurs Pro P) un visu iepriekš minēto sistēmu apvienojums (Kentaurs Pro GM).

Papildus standarta programmām ir iespējams iegādāties papildus moduļus, kas atvieglos grāmatvežu ikdienas darbu, veidojot gan automātiskus grāmatojumus, gan nosūtot datus uz Jūsu uzņēmuma banku.

<-Atpakaļ uz "Grāmatvedības datorprogrammas"