Vārda diena:
Vēsma, Fanija

SIA

Aptauja

Vai Jūs mūsu mājas lapā esat atradis vajadzīgo informāciju?

Grāmatvedības datorprogrammas

Drukāt

Katra mūsdienīga uzņēmuma neatņemama sastāvdaļa ir grāmatvedības un finanšu vadības programma, kura paaugstina ikdienas darba efektivitāti, tādējādi nodrošinot veiksmīgu uzņēmējdarbības attīstību. Tieši tāpēc ļoti svarīga ir šādas programmas pareiza izvēle.

SIA „Guno M” ir IT kompāniju SIA „FMS Software” un SIA „Batsoft” oficiālais dīleris, kas  nodrošina grāmatvedības un finanšu vadības datorprogrammu HORIZON, Horizon_Start, Kentaurs ExpressKentaurs Pro un Kentaurs Integra piegādi, ieviešanu un apkalpošanu (tehnisko palīdzību, apmācību un konsultācijas) Rīgā un Kurzemes reģionā. Šajā jomā mēs darbojamies no 2002. gada.

Būdami savas jomas profesionāļi, mēs vienmēr rīkojamies atbilstoši klienta interesēm un strādājam ar mērķi veicināt klienta biznesa attīstību. Mūsu pieredze un kompetence ļauj uzņemties atbildību par Jūsu uzņēmuma vai iestādes IT vajadzībām visos projekta posmos – plānojot un ieviešot tieši Jums piemērotāko finanšu un biznesa vadības sistēmu, kā arī nodrošinot to kvalitatīvu servisu ikdienā.

Horizon

Latvijā izstrādātā biznesa vadības sistēma Horizon ir izmantotākais resursu plānošanas un vadības rīks, piemērots vidēja un liela izmēra uzņēmumiem, kā arī valsts un pašvaldību iestādēm Latvijā. Tā moduļveida uzbūve un savstarpējā savienojamība ļauj dažāda lieluma un atšķirīgu nozaru organizācijām izvēlēties sev atbilstošu funkcionalitāti, pielāgojot to savām vajadzībām un biznesa procesiem. Horizon pieredzi apliecina vairāk kā 2000 klientu un vairāk kā 20 000 šīs sistēmas lietotāju Baltijas valstīs.

Lasīt vairāk->

Horizon Start

Horizon Start ir finanšu un vadības grāmatvedības programma nelieliem uzņēmumiem un iestādēm. Tā nodrošina algu aprēķinus, elektronisku datu apmaiņu ar bankām, atskaišu importu EDS, norēķinus ar piegādātājiem, nākamo periodu ieņēmumu un izdevumu uzskaiti, labojamas izdrukas formas, arī – attālināto pieslēgumu.  Iespējama arī datu analīze, piemēram, par krājumiem un norēķiniem, uzņēmuma rentabilitāti, likviditāti un citiem rādītājiem.

Lasīt vairāk->

Kentaurs Express

Express ir ātra, vienkārša un efektīva grāmatvedības uzskaites programma. Mazās grāmatvedības programmas grāmatvežiem asociējas ar lielu roku darbu un mazu automatizācijas pakāpi. Express apgāž šo pieņēmumu, jo ir maza, kompakta sistēma ar ļoti augstu automatizācijas līmeni.

Lasīt vairāk ->


Kentaurs Pro

Kentaurs Pro ir viena no vadošajām Latvijā ražotajām grāmatvedības uzskaites un vadības sistēmām maziem un vidējiem uzņēmumiem un budžeta iestādēm, kas nodrošina pilnu grāmatvedības uzskaites ciklu un pilnībā atbilst MK noteikumiem Nr. 585.

Lasīt vairāk->

Kentaurs Integra

Kentaurs Integra ir moderna kompleksa finanšu vadības, pārdošanas analīzes un grāmatvedības uzskaites sistēma dinamiskiem saimnieciskiem uzņēmumiem ar neierobežotu lietotāju skaitu.

Lasīt vairāk ->